Interiéry z palet

Design interiéru tvoříme podle individuálních přání. Abychom zachovali hravost a kvalitu naší práce, je důležité osobní setkání. Rádi Vás navštívíme s designérem, nebo s truhlářem. Exotické dřeviny z palet jsou pro nás stěžejním materiálem, rádi je kombinujeme s kvalitními a nadčasovými materiály, kovem, sklem a kamenem, ale nezaskočí nás ani beton. Naše služby dále zahrnují podle potřeby elektroinstalaci, pokládání podlah a další úkony spojené s tvorbou plnohodnotného interiéru.S DESIGNÉREM

S designérem společně procházíte celým tvořivým procesem, aby byl Váš interiér unikátní a nápaditý. Součástí designérského procesu je několik osobních setkání, během kterých najdeme Váš styl a potřeby v rámci interiéru. Následují konzultace nad navrženými koncepty. Po výběru finální varianty připravíme vizualizace, technickou dokumentaci, a poté již vše realizují odborníci z naší dílny.

S TRUHLÁŘEM

Pokud máte vlastního designéra nebo zcela jasnou představu interiéru, vyřeší náš truhlář technické otázky umístnění nábytku přímo na místě. Truhlář naslouchá, měří a navrhne jednoduché řešení přesně podle Vašich požadavků. Toto řešení je vhodné pro rozhodné lidi, kteří již dopředu vědí, co si přejí. Výsledkem návštěvy je pak technický nákres ve 2D včetně detailů zpracování, po kterém se truhlář s dílnou pouští do práce.

Z palet

Vytváříme z palet nábytek stejně  kvalitní jako je tradiční nábytek z masivu, zároveň je však jeho ekologickou alternativou bez jakýchkoliv kompromisů. Nečekejte od nás rychlé stlučení objektu z palet jako krátkodobé řešení na sezonu. Pro nás jsou palety ekologickým zdrojem krásného a kvalitního dřeva, kterému chceme svou péčí a precizní prací vrátit čest a dlouhý život ve formě nábytku. Tvoříme ekologický nábytek, který s Vámi zestárne. Budete hrdí na jeho původ. Paletky – to je životní příběh stromu.

Od roku 2013 za sebou máme desítky realizací malých a středně velkých interiérů, kuchyní a prodejen. Zaměřujeme se na funkci a detail, který vytváří unikátní prostor u Vás doma, ve Vaší kanceláři nebo kavárně.

GALERIE VE VÝSTAVBĚ.