Kuchyně Nerez a modřín

Kuchyně jako místo čistoty

Kuchyně jako místo čistoty a jednoduchosti

KUCHYNE nerez a modrin WEB2Když máte klienta s jasnou představou materiálů, je prostor hrát si s detaily a netradičními kousky. Kuchyně vycházela z původní panelákové dispozice, „update“ zažilo natažení elektřiny a obložení mozaikovou keramikou. Záležet jsme si proto dali na každém detailu:

atypické dřevěné dvířka, dřez kompaktní s pracovní deskou, praktické led osvětlení kombinované s intimními edisonkami, zabudovaná chladící vinotéka a také venkovní vinotéka.

.

Vnitřní uspořádání skřínek přesně podle potřeb majitele koček, třeba se zabudovaným kočičím WC, přihrádkami pro granule a samosebou i pro tříděný odpad. Kuchyně připravená na vše.

 

 paletky martin roman LR-8-2
 „Se Studiem Paletky jsme realizovali už třetí projekt. Začali jsme „kočíčí knihovnou“, pokračovali gaučem a stolem, a o tom, komu zadám kuchyň, kterou sem měl už nějaký pátek v hlavě, sem nemusel ani přemýšlet. Přesně jsem věděl, co chci. Zkombinovat dřevo a nerez. Navíc sem chtěl do celé kuchyně ještě zakomponovat velmi specifický kočičí záchod, což se nakonec ukázalo být jako největší výzva. Jsem rád, že se nám povedla tak úžasná kuchyň a těším se na další realizace. Díky moc za perfektní realizaci a překrásnou, designovou, minimalistickou kuchyň “

Martin Roman

Návrh

MgA. Hana Krupová

Realizace

12/2017