Relax zóna – studie

Místo pro nadechnutí se

Co když máte ve firmě nevyužitý kout, místo, kolem kterého chodíte, ale nikdo o něm neví. Je tam kytka nebo skříň plná zastaralých  kancelářských drobností. A co tak mít lavičku, kde si v nerušeně zatelefonujete, nebo posezení, kde proberete s kolegou „ten problém“, odlišný pohled na řešení, nebo si jen tak dáte kávu a tipy kam s dětmi o víkendu?

Relax zóna je tady pro zaměstnance, aby mohli na chvíli vypnout  (a ne zrovna únikem na internetové sociální sítě), odlehčit se od řešení problému, získat nadhled, poradit se, „vypustit páru“. Nebo se konečně zeptat šéfa na termín dovolené.-)

Pro získání neformálního prostředí nepotřebujete velký prostor, někdy skutečně stačí jedna příjemně zastrčená pohovka. Jindy se nabízí vyplnit nevyužitý kout i barem na kafe.

Ukázka studie 5 x 4 m pro velkou společnost, která si přála mít relax zónu i pro neformální setkání a oznámení tak, aby se tam usadilo co nejvíc zaměstnanců. My doporučujeme zachovat spíše komorní ráz a větší osobní prostor pro nadechnutí se.

Domluvíme osobní schůzku?

Návrh

Jakub Klouzek

Realizace

1 měsíc