O nás

Tým Paletky 05_2016

Naše studio je plné lidí s vášní

V únoru 2013 jsme se rozhodli zachraňovat krásné a zdravé dřevo z jednocestných palet. Naše vize vyrůstá jako strom z hodnot: čestnost, hravost, kvalita a ekologie.

Čestní jsme k sobě navzájem i k našim zákazníkům. To znamená, že zákazník zná co nejdříve přesnou cenu produktu či služby a tato cena se nenavyšuje, pokud nevzniknou zásadní změny v plánu. Ctíme se v týmu navzájem. Každý jeho člen si sám určuje svou práci, svobodně a s plnou zodpovědností. Díky tomu se na sebe můžeme spolehnout. Každý z nás dělá to nejlepší, co chce a umí, a proto to dělá rád!

HRAVĚ

Hravost je přirozená všem a naši designéři od začátku projektu přistupují k paletám právě s lehkostí a hravostí. Neomezujeme se paletovým vzhledem, ale hledáme moderní nadčasový nábytek, který zaujme a vydrží dlouhé desetiletí i dalším generacím! Tímto přístupem souzníme s ekologickými tendencemi v nábytkářství po celém světe.

KVALITNĚ

Nechceme ustrnout, a tak se neustále zdokonalujeme a zvyšujeme kvalitu našich produktů i služeb. Co jsme získali, vracíme zpět a v maximální míře investujeme do pracovních nástrojů, školení starých truhlářských technik a dobrého prostředí pro naše truhláře. Uznáváme myšlenku Slow Furniture, kdy truhlář pracuje vždy jen na jediné zakázce, aby jeho výsledek vzešel z plného soustředění a byl maximálně kvalitní. Úžasný materiál, se kterým pracujeme, si tuto kvalitu totiž zaslouží!

EKOLOGICKY

Je pro nás velmi důležitá nízká ekologická stopa našeho nábytku. Tu udržujeme tak, že palety vyhledáváme v České republice – nikdy je pro naše potřeby neobjednáváme. Dále ji upevňujeme tím, že zdravé dřevo nedusíme barvami ani laky, ale natíráme je 100% přírodními oleji.  Díky tomu může dřevo dál dýchat a zlepšovat Vám klima v domácnosti i kanceláři. Staré truhlářské techniky se učíme, protože nechceme používat lepidla, která jsou zcela běžná a v nábytkářství velmi rozšířená, ale nejsou kompostovatelná.

OSOBNĚ

Naše marketingová strategie, dá-li se to tak říci, je postavená na osobních setkáních. Nejraději chodíme na akce o designu a pořádáme tematické přednášky a diskuze. Nikdy jsme neinvestovali (a ani to nemáme v plánu) do sebepropagace v médiích. Zcela autenticky o nás psali již desítky lidí, což je pro nás úžasnou zpětnou vazbou svědčící o kvalitě našeho nábytku a práce. Děkujeme všem za podporu a zájem o ekologickou cestu!

Tým Studia Paletky

Lubomir Krupa v interieri

Lubomír Krupa

Co-Founder / CEO

Hlavou v Paletkách ve dne v noci. Hoří optimismem na všech obchodních setkáních.

Hana Krupová

Co-Founder / Art Director

Srdce ateliéru Paletky, plánuje zázemí a budoucnost pro : workshopy, produkty i nábytek z palet na míru.

Lukáš Stejskal

Vedoucí dílny v Praze

Miluje svobodu, hudbu a práci se dřevem. Do dílny nastoupil jako pomocník a vypracoval se na vedoucího, projel mnoha školeními, aby si osvojil i ty tradiční truhlářské techniky.

Josef Červenka

Truhlář

Hlava plná nápadů. Navrhuje a vyrábí. Poctivě.

Kamila Rýparová

Péče o zákazníky

S plným nasazením odpovídá na e-maily, plní přání zákazníků a kontroluje kvalitu výrobků. Miluje dřevo a kočky.

Lukáš Bursík

Designér / Lektor

Poctivě, přemýšlivě, tvořivě. Nejlepší lektor pod sluncem.

Jakub Klouzek

Designér / 3D mág

Navrhuje a vizualizuje se stejným šmrncem. Nemá úkoly, před sebou má výzvy a za sebou dobře odvedenou práci. 

Spolupracovali jsme a dále spolupracujeme s přáteli

Eva Kubů, Jozva Hyžný, Miroslav Bureš, Martin Žižka, Monika Čermáková, Iveta Čermáková, Adam Kratochvíl, Petr Kšáňa, Petr Kozlík, Tomáš Černý, Kateřina Kučerová, Stanislava Kodedová, Barbora Moravová, Petr Belák, Jan Pelán, Michaela Hečková, Jan Pospíšil.

Chcete k nám do týmu?