Teambuilding

zábava / ekologie / hmatatelné výsledky

workshopy pro firmy, instituce a NNO

Rádi byste zvolili takový typ teambuildingové aktivity, který zvládnou všichni členové Vašeho pracovního týmu? Ze které by měli radost, kde by se realizovali, mohli podpořit svého tvůrčího a hravého ducha? 

Nabízíme Vám aktivitu, která umožňuje cestu k aktivnímu odpočinku, ke kontaktu s přírodním materiálem, vzbuzuje teamového ducha a obnovuje motivaci. Na našich workshopech společně projdeme celým tvůrčím procesem, od myšlenky a návrhu až po jeho uchopení a ztvárnění. Výsledky Vaší teamové práce budou hmatatelné a krásné.

Pořádáme teambuildingy různých forem:

  • zábavné, třeba i pro stovku lidí
  • užitečné pro malé a střední kolektivy: vyrobí si nábytek do společných prostor, pro sebe či kolegy
  • společensky odpovědné, kdy podpoříte neziskovou organizaci, které výsledky Vašeho teambuildingu můžou významně pomoci!

Rozhodnutí o konečném účelu Vašich výrobků je jen na Vás.

Nebudeme na Vás aplikovat uměle konstruované a vědecky podložené strategie pro vybudování vazeb v pracovním týmu. Nabízíme neotřelou alternativu, která ve svém procesu jednotlivce psychicky uvolňuje a pomáhá vytvářet dobré mezilidské vazby naprosto přirozeně. Ze zkušeností z již proběhlých akcí víme, že se nemusíte obávat neúspěchu.

Dostanete od nás vše potřebné, včetně podpory a pomoci. Kreativní manuální činnost – a zdůrazňujeme, že nijak extrémně náročná – uvolňuje mysl, vyplavuje endorfiny a zapojuje do aktivity běžně nepoužívané oblasti mozku. Lidé často nevidí své lepší stránky, ať už vlastní, nebo svých kolegů. Nezřídka je to pouze tím, že se často setkávají v naprosto nevhodném prostředí pro tento druh společného naladění. Abychom Vám v ničem nelhali, je třeba přiznat, že se pro mnohé naše návštěvníky stáváme návykovými.

Co teambuilding obnáší?
• Nabízíme Vám konzultaci s architektem / designérem.
• Poskytneme Vám zázemí naší dílny, materiál, nářadí a know-how.
• Seznámíme Vás s materiálem, jeho původem a cestou k nám.
• Poradíme Vám jak bezpečně pracovat s nástroji.
• Dostanete ochranné pomůcky: rukavice, brýle, sluchátka, jednorázovou roušku.
• Během jednotlivých kroků předáváme tipy a triky ke snadnému provedení.
• Zajistíme občerstvení dle Vašich představ.
• Po domluvě můžeme zabezpečit odvoz hotových výrobků k Vám domů.

Zažili to s námi „klick“

64_0001

77_83890_logo_etn_web
veolia

Reference

“Kreativita, ekologické smýšlení, „do it yourself“ principy = radost spolupracovat. Já i kolegové už se těšíme na další workshopy a držíme palce v pořádném rozjezdu!”

Ivoš Gajdorus

Zakladatel - Coex.cz

“Děkujeme Paletkám za vedení skvělého workshopu! Díky němu se více než desítka lidí dozvěděla nové informace o recyklaci a navíc si na vlastní kůži mohli zkusit úpravu nábytku z palet.”

Jitka Tomanová

Manažerka – CreativeGate.cz

Pro náš team building jsme zvolili Paletky a udělali jsme moc dobře. Parádní prostředí, práce venku na sluníčku s nástroji, které jsme mnozí drželi v ruce poprvé…Nevěřili jsme, že v šesti lidech ty dva stoly za 3 hodiny dáme, ale dali :-J Rádi budeme šířit dále, děkujeme.”

Filip Kozák

Ředitel – CBRE.s.r.o.


Zorganizujeme teambuilding na míru !