interiéry na míru

Soukromé interiéry

Veřejné prostory

Kuchyně

Ostatní projekty

Vizualizace

S DESIGNÉREM

S designérem společně procházíte celým tvořivým procesem, aby byl váš interiér unikátní a nápaditý. Součástí tohoto procesu je několik osobních setkání, během kterých najdeme váš styl a vyhovíme potřebám interiéru. Následující bod je konzultace nad navrženými koncepty. Po výběru finální varianty připravíme vizualizace a technickou dokumentaci. Následovně již vše realizují odborníci z naší dílny.

S TRUHLÁŘEM

Pokud máte vlastního designéra nebo zcela jasnou představu interiéru, vyřeší náš truhlář technické otázky umístnění nábytku přímo na místě. Truhlář naslouchá, měří a navrhne jednoduché řešení přesně podle vašich požadavků. Toto řešení je vhodné pro rozhodné lidi, kteří již dopředu vědí, co si přejí. Výsledkem návštěvy je pak technický nákres ve 2D včetně detailů zpracování, po kterém se truhlář s dílnou pouští do práce.

Z palet

Vytváříme z palet nábytek stejně  kvalitní jako je tradiční nábytek z masivu. Zároveň je však jeho ekologickou alternativou bez jakýchkoliv kompromisů. Nečekejte od nás rychlé stlučení objektu z palet jako krátkodobé řešení na sezónu. Pro nás jsou palety ekologickým zdrojem krásného a kvalitního dřeva, kterému chceme svou péčí a precizní prací vrátit čest a dlouhý život ve formě nábytku. Tvoříme ekologický nábytek, který s vámi zestárne. Budete hrdí na jeho původ. Paletky – to je životní příběh stromu.

Jak probíhá spolupráce?

Reference interiérů na míru


 • Víkendový workshop mě naplnil nejen tvorbou ze zajímavého exotického dřeva, ale i setkáním se s pohodovými, stejně smýšlejícími lidmi. Myslím, že jsme si to i s báječným lektorem Lukášem všichni moc užili.

  thumb Hynek Havlík
 • Skvele odvedena kvalitni a spolehliva prace. Nebyl problem se domluvit na detailech, zpusobu a casu dodani. Resila jsem rekonstrukci koupelny a kuchynske linky.

  thumb Martina Bláhová

 • Zúčastnil jsem se víkendového workshopu a jsem naprosto spokojený. Oceňuji profesionální a přátelský přistup! Pokud máte rádi kreativní činnost, tak je to ideální způsob, jak se zabavit a zároveň si udělat radost výrobou nevšedním kouskem nábytku ;).

  thumb David Kratina
 • Super napad jak vyuzit pro nektere odpad a zpracovat exoticke drevo! Urcite to procesne neni lehke, ale Paletky to dotahly do konce a vysledek je originalni a skvely! Byli jsme velmi skopojeni s proaktivnim pristupem i komunikaci. Pomohli s navrhem, zaroven nas ale netlacili do svoji kompozice a vyresili co jsme potrebovali. Nebyl problem cokoli navic jsme si vymysleli, at uz elektroinstalace, renovaci stare skrine nebo odvoz naseho zbytkoveho dreva pro jejich dalsi realizace ci propojeni na dalsi remeslniky. Zpracovani je urcite na urovni a odpovida ocekavani. Prubezne nas o vsem informovali a financni kalkulace byla jasna a dodrzovana. S vysledkem jsme moc spokojeni a urcite muzeme jen doporucit pro vsechny co hledaji originalni a smysluplne reseni presne dle jejich predstav.

  thumb Jana Bukacova

 • Z práce Paletek s.r.o. jsme byli opravdu nadšeni. Profesionální a zároveň velmi vstřícné jednání, překvapivá rychlost realizace. Pomohli nám s návrhem a nabídli jednodušší elegantnější variantu realizace. Jsme moc rádi, že se ekologicky využívá něco, co původně nebylo určeno k dalšímu využití. To je skvělý nápad. Máme krásné dveře z japonského modřínu, které výborně dotvořily interiér. S radostí se znovu na Paletky obrátíme.

  thumb Zuzana Kozáková

 • Bezvadna péče a přístup k zákazníkovi, vše do detailu promysleno, včetně zabalení zboží.

  thumb Petr Kelbich
 • Výborná spolupráce a krásná realizace. 🙂

  thumb Jana Belotova
 • I took a DIY workshop supervised by one of their team mates. It was a great experience and brilliant atmosphere. Though quite intense physical work, I enjoyed it huge and the outcome - piece of wooden furniture made by myself - was just perfect

  thumb Ztraceny Blondynan

 • Dlouho jsem hledala konferenční stolek, který by se mi líbil. Stolek od firmy Paletky je originální, krásně propracovaný a dodává interiéru punc jedinečnosti. Spolupráce s firmou je na vysoké úrovni - spolehlivost, komunikace, osobní zájem o klienta. Vřele doporučuji.

  thumb Beata Forbergerová

 • Skvělý zážitek z workshopu a mám na balkoně vlastnoručně vyrobený regál, co může být lepší?

  thumb Elena Matola