interiéry na míru

Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier na miru DUB a SUGI

Soukromé interiéry

Udržitelné a ekologické interiéry na míru Fénix WEB 1200 5

Kuchyně

Paletky | recyklovaný nábytek z palet | Dětský Pokoj Web 1200 3 | nábytek na míru

Dětské pokoje

Udržitelné a ekologické interiéry na míru 2017 MONOFONO LR 7

Veřejné prostory

S DESIGNÉREM

S designérem společně procházíte celým tvořivým procesem, aby byl váš interiér unikátní a nápaditý. Součástí tohoto procesu je několik osobních setkání, během kterých najdeme váš styl a vyhovíme potřebám interiéru. Následující bod je konzultace nad navrženými koncepty. Po výběru finální varianty připravíme vizualizace a technickou dokumentaci. Následovně již vše realizují odborníci z naší dílny.

S TRUHLÁŘEM

Pokud máte vlastního designéra nebo zcela jasnou představu interiéru, vyřeší náš truhlář technické otázky umístnění nábytku přímo na místě. Truhlář naslouchá, měří a navrhne jednoduché řešení přesně podle vašich požadavků. Toto řešení je vhodné pro rozhodné lidi, kteří již dopředu vědí, co si přejí. Výsledkem návštěvy je pak technický nákres ve 2D včetně detailů zpracování, po kterém se truhlář s dílnou pouští do práce.

Z palet

Vytváříme z palet nábytek stejně  kvalitní jako je tradiční nábytek z masivu. Zároveň je však jeho ekologickou alternativou bez jakýchkoliv kompromisů. Nečekejte od nás rychlé stlučení objektu z palet jako krátkodobé řešení na sezónu. Pro nás jsou palety ekologickým zdrojem krásného a kvalitního dřeva, kterému chceme svou péčí a precizní prací vrátit čest a dlouhý život ve formě nábytku. Tvoříme ekologický nábytek, který s vámi zestárne. Budete hrdí na jeho původ. Paletky – to je životní příběh stromu.

Vizualizace

Inspirujte v galerii našich vizualizací a projektů.

Udržitelné a ekologické interiéry na míru WEB vizualizace Kuchyň černá překližka 1
Paletky | recyklovaný nábytek z palet | Web Vizualizace 1
Paletky | recyklovaný nábytek z palet | Web Vizualizace 6
Paletky | recyklovaný nábytek z palet | Web Vizualizace 2

Reference

Petr Dáňa

První den v nové kuchyni jsem měla pocit, že se mi jen zdá 🙂 Návrh ožil v celé kráse. Mozaika vypadá skvěle. Když není nasvícená a leskne se jen odleskem světla ze zahrady, dostává úplně nový rozměr. Už teď mohu říci, že je to ono, je to "naše" kuchyň. Přesně to, co jsme od Paletek očekávali, když jsem se vloni odhodlala poslat poptávku. Rychlost montáže nás také příjemně překvapila. Po půlroce užívání kuchyně naše nadšení trvá a oceňujeme propracovanost návrhů paní Krupové. Krása je zcela v rovnováze s praktičností, nic není jen na efekt a vše má své místo. Těšíme se na proměnu další místnosti!

Alžběta Živá

Velmi dobrá zkušenost, co do komunikace, vstřícnosti, hladkého průběhu po celý čas zakázky - od začátku do konce. A k tomu navíc krásné estetické návrhy a precizní provedení.

Anna Chromá

Všechno bylo dodáno přesně podle plánu, velice hezké a většinou velmi dobře udělané - narazili jsme na nějaké nedokonalosti/chyby v provedení, ale ve všech případech Paletky reagovaly rychle a pozitivně a všechno napravily. Náš projekt byl specifický v tom, že jsme měli v době realizace v bytě nájemníky a sami jsme se tam vrátili až po půl roce - přesto všechno fungovalo v rámci těchto ztížených podmínek velmi dobře. Poctivého řešení problémů si ceníme velmi vysoko. A rádi budeme ve spolupráci pokračovat v dalším projektu v další místnosti 🙂"

Beata Forbergerová

„Dlouho jsem hledala konferenční stolek, který by se mi líbil. Stolek od firmy Paletky je originální, krásně propracovaný a dodává interiéru punc jedinečnosti. Spolupráce s firmou je na vysoké úrovni - spolehlivost, komunikace, osobní zájem o klienta. Vřele doporučuji."

Zuzana Kozáková

„Z práce Paletek s.r.o. jsme byli opravdu nadšeni. Profesionální a zároveň velmi vstřícné jednání, překvapivá rychlost realizace. Pomohli nám s návrhem a nabídli jednodušší elegantnější variantu realizace. Jsme moc rádi, že se ekologicky využívá něco, co původně nebylo určeno k dalšímu využití. To je skvělý nápad. Máme krásné dveře z japonského modřínu, které výborně dotvořily interiér. S radostí se znovu na Paletky obrátíme."

Jana Bukačová

„Super napad jak vyuzit pro nektere odpad a zpracovat exoticke drevo! Urcite to procesne neni lehke, ale Paletky to dotahly do konce a vysledek je originalni a skvely! Byli jsme velmi skopojeni s proaktivnim pristupem i komunikaci. Pomohli s navrhem, zaroven nas ale netlacili do svoji kompozice a vyresili co jsme potrebovali. Nebyl problem cokoli navic jsme si vymysleli, at uz elektroinstalace, renovaci stare skrine nebo odvoz naseho zbytkoveho dreva pro jejich dalsi realizace ci propojeni na dalsi remeslniky. Zpracovani je urcite na urovni a odpovida ocekavani. Prubezne nas o vsem informovali a financni kalkulace byla jasna a dodrzovana. S vysledkem jsme moc spokojeni a urcite muzeme jen doporucit pro vsechny co hledaji originalni a smysluplne reseni presne dle jejich predstav."

Martina Bláhová

„Skvele odvedena kvalitni a spolehliva prace. Nebyl problem se domluvit na detailech, zpusobu a casu dodani. Resila jsem rekonstrukci koupelny a kuchynske linky."

Jana Belotová

„Výborná spolupráce a krásná realizace. :)"

Petr Kelbich

„Bezvadna péče a přístup k zákazníkovi, vše do detailu promysleno, včetně zabalení zboží."

Jana Štirblová

Krásná práce a brzké dodání!"