Udržitelný interiér na míru PAPILO

Obývací pokoj cihlové hygge

byl navržen tak, aby vnesl teplo domova a barevný kontrast k již realizované kuchyni. Na návštěvě domova klientů jsem si všimla množství menších i větších hudebních nástrojů, fotografií, obrázku, proto jsem knihovnu rozdělila do kójí – aby každý osobní předmět mohl vyniknout. Cihlovou barvu si majitelka vybrala zcela intuitivně a já ji podpořila, že vytvořením teplého posezení ke chladnější tyrkysové kuchyně je přesně to, co si otevřený prostor žádá pro lepší definování. Látka potahu od značky Compo působí jako lehký kabátový úplet, a přitom je vhodná také ke zvířatům, kuřákům a je antibakteriální/antimykotická.

 

Sofa spojená s knihovnou

Knihovna umístněná za sedačkou skrývá prostorný peřinák – také na přání majitelů – aby tam mohli ukládat ložní prádlo a přikrývky pro hosty. Sedačka má celodřevěnou konstrukci, včetně vysouvacích roštů, je luxusně rozkládací, návštěva za chvilku získá postel 180 na 200 cm.

Nenápadně jsem zakomponovala nabíječky na mobily/laptop z obou stran knihovny, včetně stmívatelné teplé led.

Pro dokonalý úklid robotem, byli nožičky zvoleny v geometrickém tvaru. Za sedačkou u okna je umístěn vyšší truhlík pro kytky, aby se u okna neztratili a lehce zalévali.

 

Komoda pro gramofon

Majitelka si přála dnes již netradiční kus nábytku – komodu pro gramofon. Zadání znělo jasně, vše schovat, zakomponovat reproduktory a mít 6 kojí pro LP desky ! Nerušený poslech hudby a žádný prach na LP-čkách. 

Protože je hran všude dost, umístila jsem doprostřed obývacího prostoru masivní upcyklovaný stolek LUNA, který majitelka doplnila posezením na zemi. To je hygge čas na čaj.

Návrh

MgA. Hana Krupová

Realizace

2022

Materiál

Malajský dub

Povrchová úprava

Přírodní olej a pigmenty

+420 728 176 928
info@paletky.cz

 

Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 5
Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 3
Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 4
Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 8
Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 10
Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 2
Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 6
Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 1
Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 14
Udržitelné a ekologické interiéry na míru Interier NETSU WEB 11

Obývací pokoj NETSU

Návrh

MgA. Hana Krupová

Realizace

2022

Materiál

Malajský dub

Povrchová úprava

Přírodní olej a pigmenty

+420 728 176 928
info@paletky.cz

Obývák byl navržen tak aby vnesl teplo domova a kontrast k již realizované kuchyni. Po návštěvě domova klientů jsem si všimla množství menších i větších hudebních nástrojů a obrázku, proto jsem knihovnu rozdělila do kójí – v lehce art deco klasickém stylu, aby každý artefakt mohl vyniknout.

 

Sofa spojená s knihovnou

Knihovnu jsem navrhla za sedačkou také na jejich přání – aby tam mohli ukládat peřinu pro hosty! Sedačka má celodřevěnou konstrukci a je luxusně rozkládací, i návštěva za chvilku získá postel 180 x 200 cm. Za sedačkou k oknu jsme umístili vyšší truhlík pro kytky, aby se u okna „netopili“ a aby se pod nimi dobře uklízelo. Nenápadně jsem zakomponovala nabíječky na mobily/laptop z obou stran. Pro dokonalý úklid robotem, byli nožičky zvoleny v geometrickém tvaru. Látka potahu od značky Compo působí jako lehký kabátový úplet, a přitom je vhodná také ke zvířatům, kuřákům a je antibakteriální/antimykotická.

Komoda pro gramofon

Zákaznice si přála dnes již netradiční kus nábytku – komodu pro gramofon. Zadání znělo jasně, vše schovat zakomponovat a mít 6 kojí pro LP desky!

Nezávazná poptávka

    Chcete dostávat novinky emailem?

    ANONE