interiéry na míru

Soukromé interiéry

Veřejné prostory

Kuchyně

Ostatní projekty

Vizualizace

S DESIGNÉREM

S designérem společně procházíte celým tvořivým procesem, aby byl váš interiér unikátní a nápaditý. Součástí tohoto procesu je několik osobních setkání, během kterých najdeme váš styl a vyhovíme potřebám interiéru. Následující bod je konzultace nad navrženými koncepty. Po výběru finální varianty připravíme vizualizace a technickou dokumentaci. Následovně již vše realizují odborníci z naší dílny.

S TRUHLÁŘEM

Pokud máte vlastního designéra nebo zcela jasnou představu interiéru, vyřeší náš truhlář technické otázky umístnění nábytku přímo na místě. Truhlář naslouchá, měří a navrhne jednoduché řešení přesně podle vašich požadavků. Toto řešení je vhodné pro rozhodné lidi, kteří již dopředu vědí, co si přejí. Výsledkem návštěvy je pak technický nákres ve 2D včetně detailů zpracování, po kterém se truhlář s dílnou pouští do práce.

Z palet

Vytváříme z palet nábytek stejně  kvalitní jako je tradiční nábytek z masivu. Zároveň je však jeho ekologickou alternativou bez jakýchkoliv kompromisů. Nečekejte od nás rychlé stlučení objektu z palet jako krátkodobé řešení na sezónu. Pro nás jsou palety ekologickým zdrojem krásného a kvalitního dřeva, kterému chceme svou péčí a precizní prací vrátit čest a dlouhý život ve formě nábytku. Tvoříme ekologický nábytek, který s vámi zestárne. Budete hrdí na jeho původ. Paletky – to je životní příběh stromu.

Jak probíhá spolupráce?

Reference

  • 5 star review  Výborná spolupráce a krásná realizace. 🙂

    thumb Jana Belotova
  • 5 star review  Super napad jak vyuzit pro nektere odpad a zpracovat exoticke drevo! Urcite to procesne neni lehke, ale Paletky to dotahly do konce a vysledek je originalni a skvely! Byli jsme velmi skopojeni s proaktivnim pristupem i komunikaci. Pomohli s navrhem, zaroven nas ale netlacili do svoji kompozice a vyresili co jsme potrebovali. Nebyl problem cokoli navic jsme si vymysleli, at uz elektroinstalace, renovaci stare skrine nebo odvoz naseho zbytkoveho dreva pro jejich dalsi realizace ci propojeni na dalsi remeslniky. Zpracovani je urcite na urovni a odpovida ocekavani. Prubezne nas o vsem informovali a financni kalkulace byla jasna a dodrzovana. S vysledkem jsme moc spokojeni a urcite muzeme jen doporucit pro vsechny co hledaji originalni a smysluplne reseni presne dle jejich predstav.

    thumb Jana Bukacova
  • 5 star review  Skvele odvedena kvalitni a spolehliva prace. Nebyl problem se domluvit na detailech, zpusobu a casu dodani. Resila jsem rekonstrukci koupelny a kuchynske linky.

    thumb Martina Bláhová