Teambuildingy

 pro firmy, instituce a NNO

Rádi byste zvolili typ teambuildingové aktivity, který zvládnou všichni členové vašeho pracovního týmu? Chcete, aby se vaši zaměstnanci společně odreagovali, podpořili své tvůrčí „já“ a strávili pár chvil v méně formálním prostředí dílny s přírodním materiálem? Zprostředkováváme aktivitu, která umožňuje cestu k aktivnímu odpočinku, navozuje týmového ducha a obnovuje motivaci. Na našich workshopech společně projdeme celým tvůrčím procesem od myšlenky ke ztvárnění. Každý si najde něco, v čem se může realizovat. Výsledky vaší týmové práce budou hmatatelné a krásné.

Pořádáme teambuildingy různých forem

  • zábavné-pro rodinnou firmu nebo i pro stovku lidí
  • užitečné pro malé a střední kolektivy- vyrobí si nábytek do společných prostor pro sebe či kolegy
  • společensky odpovědné- podpoříte neziskovou organizaci, které výsledky vašeho teambuildingu mohou významně pomoci

Rozhodnutí o konečném účelu vašich výrobků je jen na vás. Nebudeme na vás aplikovat uměle konstruované a vědecky podložené strategie pro vybudování vazeb v pracovním týmu. Nabízíme neotřelou alternativu, která ve svém procesu jednotlivce psychicky uvolňuje a pomáhá vytvářet dobré mezilidské vazby naprosto přirozeně. Ze zkušeností víme, že se nemusíte obávat neúspěchu.

Dostanete od nás vše potřebné, včetně podpory a pomoci. Kreativní manuální činnost – a zdůrazňujeme, že nijak extrémně náročná – uvolňuje mysl, vyplavuje endorfiny a zapojuje do aktivity běžně nepoužívané oblasti mozku. Lidé často nevidí své lepší stránky. Nezřídka je to pouze tím, že se často setkávají v naprosto nevhodném prostředí pro tento druh společného naladění. Abychom vám v ničem nelhali, je třeba přiznat, že se pro mnohé naše návštěvníky stáváme návykovými.

Co obnáší teambuilding?

• konzultaci s architektem / designérem
• poskytnutí zázemí naší dílny, materiál, nářadí a know-how
• seznámení s materiálem, jeho původem a cestou k nám
• zaučení, jak bezpečně pracovat s nástroji
• zapůjčení ochranných pomůcek: rukavice, brýle, sluchátka, jednorázová rouška
• předávání tipů a triků během jednotlivých kroků ke snadnému provedení
• zajištění občerstvení dle vašich představ
• po domluvě možnost zabezpečení odvozu hotových výrobků k vám domů nebo do firmy

Reference

“Kreativita, ekologické smýšlení, „do it yourself“ principy = radost spolupracovat. Já i kolegové už se těšíme na další workshopy a držíme palce v pořádném rozjezdu!”

Ivoš Gajdorus

Zakladatel - Coex.cz

“Děkujeme Paletkám za vedení skvělého workshopu! Díky němu se více než desítka lidí dozvěděla nové informace o recyklaci a navíc si na vlastní kůži mohli zkusit úpravu nábytku z palet.”

Jitka Tomanová

Manažerka – CreativeGate.cz

“Pro náš team building jsme zvolili Paletky a udělali jsme moc dobře. Parádní prostředí, práce venku na sluníčku s nástroji, které jsme mnozí drželi v ruce poprvé…Nevěřili jsme, že v šesti lidech ty dva stoly za 3 hodiny dáme, ale dali :-J Rádi budeme šířit dále, děkujeme.”

Filip Kozák

Ředitel – CBRE.s.r.o.

Teambuilding  s námi zažili

Zrealizujme teambuilding na míru

    Chcete dostávat novinky emailem?

    ANONE